دانلود فیلم تک تیرانداز

دانلود فیلم تک تیرانداز

نام : تک تیرانداز [ خرید و دانلود قانونی ]

ژانر :  - 

کیفیت :  -  -  -  - 

زبان :

سال ساخت :

کشور :

زمان فیلم : 95 دقیقه

کارگردان :

نویسندگان :

تهیه کنندگان :

مناسب برای : 14+ (با نظارت والدین)

بازیگران : ، ، ، ، ، ، ، ، ،

خلاصه داستان: درباره یک تک تیرانداز ایرانی است به نام عبدالرسول زرین، که در جنگ طوفان به پا کرده‌ است و تمام عراقی‌ ها به دنبال او هستند تا او را از پا دربیاورند. سرهنگ راشد خمیس فرمانده عراقی داوطلب می‌شود تا او را از پا دربیاورد و …

معرفی و بررسی فیلم تک تیرانداز

فیلم تک تیرانداز به کارگردانی علی غفاری ساخته سال ۱۳۹۹ که در ژانر بیوگرافی و جنگی ساخته شده است، نویسندگی این فیلم به صورت مشترک بر عهده بهنام علیزاده و رضا خمسه بوده است. این فیلم زندگی یکی از شهدای جنگ ایران و عراق به نام عبدالرسول زرین را به تصویر می کشد این فیلم ساخته بنیاد فرهنگی ورایت فتح می باشد که تهیه کنندگی فیلم هم بر عهده براهیم اصغری می باشد.
فیلم تک تیرانداز دز زمان آغاز بدون هیچگونه فلش بک از نقش اول خود مستقیم به زمان جنگ می پردازند که در اینجا کامیبز دیرباز نقش شهید عبدالرسول زرین یکی از تک تیراندازان ایران در جنگ ایران و عراق را بازی میکتد این شهید توانسته بود به گفته برخی از همرزمان خود در زمان جنگ طوفان به پا کند و نزدیک به ۷۰۰ عراقی را با تفنگ خود از پای درآورد و عراقی ها به او لقب شکارچی خمینی داده بودند که نیمی از تک تیراندازهایی که از عراق می آمدند نمیتوانستند جلوی او حرفی برای گفتن داشته باشتند که حتی این خبر به گوش شخص صدام هم رسیده بود و او را بسیار خشمگین کرده بود که یک تک تیرانداز ایرانی اینگونه در جنگ توانسته غوغا به پا کند.
این فیلم برای اولین بار در سینمای ایران دو فیلم تک تیرانداز و یدو پیش از اکران عمومی در سینما، به مناسبت نوروز ۱۴۰۰ از تلویزیون برای مخاطبان به اکران درآمدند. فیلم تک تیرانداز در تاریخ ۵ فروردین به روی آنتن شبکه سه رفت و پس از آن در تاریخ ۹ فروردین از شبکه یک سیما به نمایش درآمد.

معرفی بازیگران و نقشهای فیلم تک تیرانداز

کامبیز دیرباز، امیررضا دلاوری، علیرضا کمالی، عبدالرضا نصاری، مهدی شیخ عیسی، حسین پوریده، اسماعیل خلج، مالک محمدآبادی، حسین شریفی، کاظم کامور و …

تصاویر فیلم تک تیرانداز

موویزفا ~ فیلم ایرانی ~ دانلود فیلم تک تیرانداز

لینک های دانلود فیلم

حجم مصرفی نیم بها

پست های مرتبط

نظرات کاربران