دانلود فیلم احضار The Conjuring 2016

دانلود فیلم احضار The Conjuring 2016

نام : The Conjuring 2016 [ سانسور شده ] [ خرید و دانلود قانونی ]

ژانر :  -  - 

کیفیت :  -  - 

زبان :

سال ساخت :

کشور :

زمان فیلم : 133 دقیقه

کارگردان :

نویسندگان : ، ،

تهیه کنندگان : ، ،

مناسب برای : 17+

بازیگران : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

خلاصه داستان: در سال 1977، محققان ماورالطبیعه اد و لورین به لندن سفر می کنند تا به مادری که به تنهایی چهار فرزندش را سرپرستی می کند و باور دارد موجودی شیطانی در خانه اش حضور دارد، کمک کنند. زمانی که دختر کوچک خانواده نشانه های از تسخیر شدن به وسیله روحی شیطانی را نشان می دهد ...

معرفی و بررسی فیلم احضار The Conjuring 2016

فیلم سینمایی احضار ۲، فیلمی ترسناک، رازآلود و مهیج، ساخته سال ۲۰۱۶ در کشورهای آمریکا، کانادا و انگلستان، به کارگردانی جیمز وان است. نویسندگی فیلم احضار ۲ توسط ‏چاد هیس، کری دابلیو. هیس و جیمز وان صورت پذیرفته است.
فیلم احضار ۲ دومین قسمت از سری فیلم های احضار و ادامه فیلم احضار ۲۰۱۳ حساب می شود. فیلم احضار ۲ در جشنواره های گوناگون افتخارات فراوانی به دست آورد که از بین آنها می توان به کسب یک جایزه جشنواره گلدن تریلر و کاندید دریافت یک جایزه جشنواره سترن، دو جایزه جشنواره گلدن تریلر و یک جایزه جشنواره برگزیده مردم اشاره کرد. فیلم احضار ۲ طبق اتفاقات واقعی ساخته شده و ساخته کمپانی نیو لاین سینما است.

معرفی بازیگران و نقشهای فیلم احضار ۲۰۱۶

بازیگرانی چون ورا فارمیگا، پاتریک ویلسون، مدیسون وولف، فرانسیس اُکانر، لورن اسپوزیتو، بِنجامین هیگ، پاتریک مک ‌آئولی و سایمن مک ‌برنی در فیلم احضار ۲ به ایفای نقش پرداخته ‌اند.

تصاویر فیلم احضار The Conjuring 2016

صفحه اینستاگرام رسمی فیلم The Conjuring 2016

https://www.instagram.com/theconjuring

تریلر فیلم احضار ۲

موویزفا ~ فیلم خارجی ~ دانلود فیلم احضار The Conjuring 2016

لینک های زبان اصلی

حجم مصرفی نیم بها

پست های مرتبط

نظرات کاربران