دانلود فیلم به خاطر یک مشت دلار A Fistful of Dollars 1964

دانلود فیلم به خاطر یک مشت دلار A Fistful of Dollars 1964

نام : A Fistful of Dollars 1964 [ سانسور شده ] [ خرید و دانلود قانونی ]

ژانر :  -  - 

کیفیت :  -  - 

زبان :

سال ساخت :

کشور :  - 

زمان فیلم : 101 دقیقه

کارگردان :

نویسندگان : ، ، ، ، ، ، ،

تهیه کنندگان : ،

مناسب برای : 14+ (با نظارت والدین)

بازیگران : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

خلاصه داستان: هفت تیرکشی به نام جو، وارد روستایی می شود که در ناحیه مرزی کشور های مکزیک و آمریکا قرار دارد. بعد از مدتی، او میفهمد که دو گروه تبهکار تحت رهبری جان بکستر و رامون روخو، کنترل این روستا را در اختیار دارند. در ادامه، جو چهار تن از اعضای دار و دسته بکستر را به قتل می رساند و ...

معرفی و بررسی فیلم به خاطر یک مشت دلار A Fistful of Dollars 1964

فیلم سینمایی به خاطر یک مشت دلار، فیلمی اکشن، درام و وسترن، ساخته سال ۱۹۶۴ در کشور های ایتالیا، اسپانیا و آلمان غربی به کارگردانی سرجیو لئونه است. نویسندگی فیلم به خاطر یک مشت دلار توسط آدریانو بولتسونی، مارک لاول، ویکتور آندرس کاتنا، سرجیو لئونه، خائیمه کماس خیل، فرناندو دی لئو، دوچو تساری و تونینو والری انجام شده است.
فیلم به خاطر یک مشت دلار، نسخه مجدد ساخته شده فیلم ژاپنی یوجیمبو است که نویسندگی آن را آکیرا کوروساوا و ریوزو کیکوشیما برعهده داشته اند. فیلم به خاطر یک مشت دلار، در جشنواره های گوناگون افتخارات زیادی را بدست آورد که از بین آنها می توان به کاندیدی دریافت دو جایزه ساترن و یک جایزه ستلایت اشاره کرد. این فیلم اولین قسمت از سه گانه دلار محسوب می شود.

معرفی بازیگران و نقشهای فیلم A Fistful of Dollars 1964

بازیگرانی چون کلینت ایستوود، جان ماریا ولونته، ماریان کخ، ولفگانگ لوکشی، زیگهارت روپ، یوزف اگر، آنتونیو پریتو و خوزه کالوو در فیلم به خاطر یک مشت دلار به ایفای نقش پرداخته ‌اند.

تصاویر فیلم به خاطر یک مشت دلار ۱۹۶۴

تریلر فیلم به خاطر یک مشت دلار A Fistful of Dollars 1964

موویزفا ~ فیلم خارجی ~ دانلود فیلم به خاطر یک مشت دلار A Fistful of Dollars 1964

پست های مرتبط

نظرات کاربران