دانلود فیلم دیدن این فیلم جرم است

دانلود فیلم دیدن این فیلم جرم است

نام : دیدن این فیلم جرم است [ خرید و دانلود قانونی ]

ژانر :  - 

کیفیت :  -  -  - 

زبان :

سال ساخت :

کشور :

زمان فیلم : 94 دقیقه

کارگردان :

نویسندگان :

تهیه کنندگان :

مناسب برای : 14+ (با نظارت والدین)

بازیگران : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

خلاصه داستان: امیر که یک فرمانده پایگاه بسیج است، بعد از آن که همسرش مورد تعرض یک مرد با نفوذ و قدرت مند قرار می‌گیرد، با وجود مخالفت نیرو های امنیتی، فرد مهاجم را بازداشت کرده، با عواقبی غافلگیر کننده روبرو می‌شود و ...

معرفی و بررسی فیلم دیدن این فیلم جرم است

فیلم دیدن این فیلم جرم است فیلمی در ژانر سیاسی به کارگردانی و نویسندگی رضا زهتابچیان و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفاه ساخته سازمان سینمایی سوره حوزه هنری است.
فیلم دیدن این فیلم جرم است تنها فیلم سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر است که بعد از دو سال ابهام بالاخره نمایش داده شد.
پروانه ساخت فیلم دیدن این فیلم جرم است بعد از کش و قوس‌ های زیاد صادر و فیلمبرداری آن به دلیل موضوع حساس و امنیتی اش در سکوت خبری طی شد. این فیلم دومین فیلم سینمایی تولید شده در باشگاه فیلم سوره زیر مجموعه حوزه هنری است. فیلم دیدن این فیلم جرم است به بخش نگاه نو مسابقه فیلم‌های اول سی و هفتمین دوره جشنواره ملی فیلم فجر راه پیدا کرد و کاندید بهترین فیلم بخش نگاه نو شد.
درباره این فیلم نوشته‌ اند که برای نخستین بار است در تاریخ جمهوری اسلامی، فیلمی با هزینه یک سازمان انقلابی ساخته می‌شود که در آن، دو نهاد انقلابی روی هم اسلحه می‌کشند. شباهت موقعیت این فیلم به فیلم معروف آژانس شیشه‌ای اثر ابراهیم حاتمی‌ کیا از دیگر نکات برجسته ای ست که منتقدان این حرفه درباره آن بیان کرده‌ اند. اکران این فیلم در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر با دیدگاه‌ های گوناگونی همراه بوده و با واکنش‌ های بسیاری در فضای مجازی از سوی کاربران روبرو شده‌ است.
لیندا کیانی بازیگر فیلم در زمان اکران آن در جشنواره فیلم فجر از احتمال حذف خود در فضای سینما به‌ خاطر موضوع ملتهب و جنجالی فیلم ابراز نگرانی کرد.
همزمان با معارفه محمد مهدی طباطبائی نژاد معاون جدید ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی، محمدرضا شفاه تهیه‌ کننده این فیلم در نامه‌ ای سرگشاده به این مدیر، خواستار شفافیت موضع سازمان سینمایی درباره نمایش این فیلم شد. نامه ای که بی پاسخ ماند. ابراهیم داروغه‌ زاده، معاون پیشین نظارت و ارزشیابی و دبیر جشنواره فیلم فجر ۸ ماه بعد از سرنوشت نامعلوم این فیلم در توئیتی جنجالی، تلویحاً عدم صدور پروانه نمایش این فیلم را به تصمیم وزیر ارشاد و رئیس سازمان سینمایی ارجاع داد و حرف هایی درباره توقیف این فیلم را بیش از پیش کرد.

معرفی بازیگران و نقشهای فیلم دیدن این فیلم جرم است

با هنرپیشگی مهدی زمین‌پرداز، امیر آقایی، حسین پاکدل، لیندا کیانی، حمیدرضا پگاه، محمود پاک‌نیت، احسان امانی، حسن زارعی، حمید ابراهیمی، محمدرضا مالکی، مرتضی زارع

تصاویر فیلم دیدن این فیلم جرم است

تریلر فیلم دیدن این فیلم جرم است

موویزفا ~ فیلم ایرانی ~ دانلود فیلم دیدن این فیلم جرم است

لینک های دانلود فیلم

حجم مصرفی نیم بها

پست های مرتبط

نظرات کاربران