دانلود فیلم شادروان

دانلود فیلم شادروان

نام : فیلم شادروان [ خرید و دانلود قانونی ]

ژانر :  - 

کیفیت :  -  -  -  - 

زبان :

سال ساخت :

کشور :

زمان فیلم : 94 دقیقه

کارگردان :

نویسندگان :

تهیه کنندگان :

مناسب برای : 14+ (با نظارت والدین)

بازیگران : ، ، ، ، ، ،

خلاصه داستان: خانواده ای که در اطراف شهر زندگی می کنند و شغلی جز فروش سبزی ندارند، بعد از فوت پدرشان، دردسرها و اتفاق های جدیدی برایشان به وجود می آید.

معرفی و بررسی فیلم شادروان

فیلم کمدی شادروان به کارگردانی یک کارگردان جوان و ۴۱ ساله اهل تویسرکان به نام حسین نمازی که فیلم شادروان دومین فیلم سینیمایی او می باشد که تا قبل از این یک فیلم دیگر را کارگردانی کرده اینبار تصمیم گرفته است باز هم مانند نسخه اول فیلم خود که نتوانست در فروش گیشه بلیط فروشی سینماها چنگی به دل بزند ژانر کمدی را انتخاب کرد.
با توجه به اینکه فیلم شادروان در آخر اسفند ماه سال ۱۴۰۰ نمایش آن شروع شد حالا در نمایش نوروزی ۱۴۰۱ در رده سوم پرفروش ترین های نوروزی می باشد تا اکنون این فیلم توانسته فروش نزدیک به دو میلیارد و پانصد میلیون را کسب کند البته هنوز این فیلم در ابتدای نمایش خود است و طبق معمول میتواند فروش خوبی را با توجه به اینکه ایرانیان فیلم کمدی را بیشتر از هر فیلم دیگری می پسندند و همیشه فیلم های پرفروش سینمای ایران کمدی بوده است تجربه نماید.
فیلم شادروان در چهلمیشن جشنوراه فیلم فجر نمایش داده شد و نتوانست در جشنوراه آنگونه که مدنظر می رفت موفق باشد و تنها در چند رشته نظریر طراحی لباس و صدابراری کاندید دریافت جایزه گردید اما از دریافت آن بازماند. تهیه کنندگی فیلم را عباس نادران بر دوش دارد و خود حسین نمازی فیلمنامه این فیلم را تنظیم و تحریر کرده است.

معرفی بازیگران و نقشهای فیلم شادروان

در این فیلم سینا مهراد، گلاره عباسی، بهرنگ علوی، رویا تیموریان، رضا رویگری، بهرام ابراهیمی و نازنین بیاتی به هنرمندی پرداخته‌اند.

تصاویر فیلم شادروان

تریلر فیلم شادروان

موویزفا ~ فیلم ایرانی ~ دانلود فیلم شادروان

لینک های دانلود فیلم

حجم مصرفی نیم بها

پست های مرتبط

نظرات کاربران