دانلود فیلم تی تی

دانلود فیلم تی تی

نام : تی تی [ خرید و دانلود قانونی ]

ژانر :  - 

کیفیت :  -  -  -  - 

زبان :

سال ساخت :

کشور :

زمان فیلم : 102 دقیقه

کارگردان :

نویسندگان : ،

تهیه کنندگان :

مناسب برای : 14+ (با نظارت والدین)

بازیگران : ، ،

خلاصه داستان: داستان فیزیکدانی است که در حال انجام کار بر روی فرضیه‌ ای درباره پایان جهان است، او با زنی حامله ملاقات می‌کند که می‌خواهد به بشریت خدمت کند و خانه‌ ای از آن خود داشته باشد و ...

معرفی و بررسی فیلم تی تی ۱۳۹۹

فیلم تی تی فیلمی ایرانی ساخته سال ۱۳۹۹ به کارگردانی و تهیه‌کنندگی آیدا پناهنده و نویسندگی مشترک ارسلان امیری و پناهنده است. این فیلم در سی و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر حضور داشت اما به دلیل اینکه اکران اول آن در سی‌ و سومین جشنواره بین‌ المللی فیلم توکیو ۲۰۲۰ بود، از داوری در دو بخش بهترین فیلم و بهترین کارگردانی محروم شد. فیلم تی تی در جدول رده‌ بندی منتقدان مجله فیلم که هر سال بعد از اتمام جشنواره فیلم فجر برگزار می‌شود در دو بخش بهترین فیلم و بهترین فیلمنامه انتخاب شد. مجله فیلمنامه‌ نویسی فیلم نگار در شماره ۲۱۸ خود این فیلم را به عنوان محبوب‌ ترین فیلمنامه جشنواره سی‌ و نهم فیلم فجر به انتخاب منتقدان این حرفه از این مجله معرفی کرد. همچنین این فیلم بهترین فیلم سی‌ و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر از نگاه منتقدان حرفه سینما شده است.
آیدا پناهنده در جدیدترین فیلم خود با نام تی تی به سراغ یک زوج هنری رفته است که شروع کار آنها با شبی که ماه کامل شد ساخته نرگس آبیار آغاز شد و این فیلم شروعی بود بر همکاری این دو نفر، الناز شاکر دوست و هوتن شکیبا بعد از موفقیت های فیلم شبی که ماه کامل شد در این فیلم خوب درخشیدند و توانستند نگاه بسیاری از منتقدین و کارگردان های این حرفه را به خود جلب کنند اما شاکردوست در این روزها که تنها فیلم تی تی را در گیشه های سینما دارد بیشتر از همیشه کم کار شده است و سعی کرده است بعد از موفقیت هایش در فیلم شبی که ماه کامل شد در انتخاب نقش های خود دقت بیشتری به خرج بدهد . در فیلم ایرانی تی تی همانند شبی که ماه کامل شد الناز شاکرد دوست با اسم تی تی جلوی دوربین رفته است و نقش همسر هوتن شکیبا را بازی می کند اما بر خلاف فیلم شبی که ماه کامل شد آن داستان عاشقانه دیگر وجود ندارد و تی تی از همسر خود نفرت دارد و ….
اما سال ۱۴۰۱ را باید سال موفقیت های پارسا پیروز فر نامید چرا که او با یک بازگشت شکوه مندانه با سریال یاغی و فیلم تی تی توانست به عرصه بازیگری بازگردد که هرکدام در داستان و جذب تماشاگران به خوبی عمل کرده اند این روزها پیروز فر با سریال یاغی نقل محافل شده است و قرار است با فیلم تی تی بازهم سال خوب خود را کامل کند البته هنوز برای پیش بینی موفقیت این فیلم کمی زود است اما زوج شاکر دوست و هوتن شکیبا ثابت کرده اند که میتوانند یک فیلم زیبا را برای بیننده رقم بزنند باید دید آیا فیلم جدید تی تی ساخته آیدا پناهنده در گیشه سینماها چگونه عمل خواهد کرد.

معرفی بازیگران و نقشهای فیلم تی تی

الناز شاکردوست، پارسا پیروزفر، هوتن شکیبا، رضا عموزاد، سودابه جعفرزاد، مهدی فریضه، امیرحامد، زینب شعبانی، هیلدا کردبچه، منوچهر امیری، مهیار دانشمند، مهران نیک روش، مهرانه به نهاد، پیمان رحیمی، ماهان خوش طبع، شاهین اطهری، سیما فغانی

تصاویر فیلم تی تی

تریلر فیلم تی تی

موویزفا ~ فیلم ایرانی ~ دانلود فیلم تی تی

پست های مرتبط

نظرات کاربران