دانلود سریال من گروت هستم I Am Groot 2022

دانلود سریال من گروت هستم I Am Groot 2022

نام : I Am Groot 2022 [ 05 ] [ سانسور شده ] [ خرید و دانلود قانونی ]

ژانر :  -  -  -  - 

کیفیت :  -  -  -  - 

زبان :

سال ساخت :

کشور :

زمان فیلم : 4 دقیقه

کارگردان :

نویسندگان :

مناسب برای : 13+

بازیگران : ،

خلاصه داستان: گروت با کمک دوستان خود یاد می گیرد که چگونه با وجود تمام مشکلات موجود در کهکشان بزرگ شود و ...

معرفی و بررسی سریال من گروت هستم I Am Groot 2022

سریال من گروت هستم، ‌سریالی انیمیشن، کوتاه، اکشن، ماجراجویی، کمدی، فانتزی و علمی تخیلی، ساخته سال ۲۰۲۲ در کشور آمریکا است.
سریال من گروت هستم طبق یکی از کتاب های مصور مارول با نام گروت به نویسندگی استن لی ساخته شده است. سریال من گروت هستم ادامه ای برای سری فیلم های نگهبانان کهکشان است. سریال من گروت هستم در سال ۲۰۲۲ از دیزنی پلاس پخش شده است.
سریال من گروت هستم یک مجموعه انیمیشن‌ های کوتاه آمریکایی است که طبق شخصیت گروت از مارول کامیکس برای سرویس استریم دیزنی پلاس منتشر خواهد شد. این سریال دارای شخصیت‌ هایی از دنیای سینمایی مارول است و شامل فیلم‌ های کوتاهی است که به وسیله مارول استودیوز با کارگردانی کرستن لپور تولید شده‌است.
وین دیزل نقش خود را به عنوان صدای گروت کودک از فیلم‌ های MCU تکرار می‌کند. سریال من گروت هستم در دسامبر ۲۰۲۰ معرفی شد. تولید پویا نمایی فوتورئالیستی این سری تا اوت ۲۰۲۱ آغاز شده بود و لپور و نویسنده رایان لیتل در نوامبر ۲۰۲۱ فاش شدند.
سریال من گروت هستم قرار است در قالب ۵ اپیزود کوتاه در ۱۰ اوت ۲۰۲۲ به عنوان قسمتی از فاز چهارم دنیای سینمایی مارول منتشر شود.
وین دیزل در نقش بیبی گروت یکی از اعضای نگهبانان کهکشان که یک درخت انسان‌ نما است.
پنج فیلم کوتاه این مجموعه، که به وسیله کرستن لپور کارگردانی شد، در ۱۰ اوت ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد. لپور و رایان لیتل به عنوان نویسنده خدمت کردند.
در دسامبر ۲۰۲۰، کوین فایگی ، رئیس مارول استودیوز، مجموعه‌ ای از فیلم‌ های کوتاه با بازی بیبی گروت را معرفی کرد. در آوریل ۲۰۲۱، جیمز گان، نویسنده و کارگردان فیلم‌ های نگهبانان کهکشان، تأیید کرد که این مجموعه به صورت انیمیشنی خواهد بود. و گان به‌ عنوان تهیه‌ کننده اجرایی در این سریال خدمت می‌کند. کریستن لپور به عنوان کارگردان و تهیه‌ کننده اجرایی سریال وقتی در نوامبر ۲۰۲۱ اعلام شد. که ای.سی. بردلی، نویسنده اصلی چه می‌ شود اگر… ؟ فاش کرد که رایان لیتل، نویسنده و هماهنگ‌ کننده فیلمنامه این سریال است و مشغول نوشتن من گروت هستم می‌باشد. که از ۵ اپیزود کوتاه تشکیل شده‌است. لپور به عنوان نویسنده این مجموعه در ژوئن ۲۰۲۲ تأیید شد. این فیلم‌ های کوتاه به وسیله مارول استودیوز، کوین فایگی، لوئیس دیسپوزیتو، ویکتوریا آلونسو و براد ویندرباوم، علاوه بر گان و لپور، تهیه شده‌ است.
در ماه ژوئن، وین دیزل، که صدا پیشگی گروت را برعهده دارد، گفت که فایگی در مورد یک داستان برنامه‌ ریزی شده برای گروت برای بازگشت به خانه‌ اش سیاره ایکس هیجان زده‌ است. گان اظهار داشت که این سریال لزوماً با تداوم فیلم‌ های نگهبانان کهکشان یا MCU مرتبط نیست و برای خودشان متعارف هستند و جاشوا مایر از فیلم آنها را به فیلم مستند نمای تیم ثور تشبیه می‌کند که قسمت‌ های خنده‌ دار آپوکریفایی هستند که برای تداوم MCU ضروری نیستند
این سریال دارای سبک انیمیشن فوتورئالیستی است و ساخت آن از اوت ۲۰۲۱ آغاز شده‌ است.
فیلم مختصری از این سریال در مجمع عمومی سالانه دیزنی در مارس ۲۰۲۲ در یک حلقه برجسته محتوا نشان داده شد. نخستین پوستر این سریال که تاریخ انتشار آن را عنوان می‌کرد، در ۵ ژوئن ۲۰۲۲ رو نمایی شد، که باعث شد سریال بلافاصله شروع به ترند آنلاین شود. با توجه به تحلیل داده‌ های ورایتی ۲۳۱٫۰۰۰ تعامل کاربری جمع‌ آوری شده‌ است که ترکیبی از توییت‌ ها، ریتوییت‌ ها، لایک‌ ها و هشتگ‌ ها را اندازه‌ گیری می‌کند، که دومین مورد از نظر تعداد در هفته ۳۰ مه تا ۵ ژوئن ۲۰۲۲، بعد از سریال چیز های عجیب شبکه نتفلیکس است. استودیوی مارول با واندرفول کمپانی و فریم‌ استور برای کمپین بازاریابی همکاری کرد که گروت را در تبلیغات تلویزیونی، پست‌ های دیجیتال رسانه‌ ای و رسانه‌ های اجتماعی و بسته‌ بندی محدود پسته‌ های خود و همچنین اکران های داخل فروشگاه تا ۳۱ اوت ۲۰۲۲ به نمایش می‌ گذارد. یک اسپات تلویزیونی ۱۵ ثانیه‌ ای در ۶ ژوئن به عنوان قسمتی از این کمپین منتشر شد. بلیط‌ های حضور در ایستگاه انتقام‌ جویان مارول در لاس وگاس نیز قرار بود به‌ طرز اتفاقی به مشتریانی که پسته‌ های خود را به عنوان قسمتی از این کمپین خریداری کرده‌ اند، داده شود.
سریال من گروت هستم برای انتشار در دیزنی پلاس در ۱۰ اوت ۲۰۲۲ برنامه‌ ریزی شده‌ است. این قسمتی از فاز چهارم دنیای سینمایی مارول خواهد بود.

معرفی بازیگران و نقشهای سریال من گروت هستم I Am Groot

بازیگرانی چون وین دیزل و بردلی کوپر در سریال من گروت هستم به صداپیشگی می ‌پردازند.

تصاویر سریال I Am Groot 2022

تریلر سریال من گروت هستم I Am Groot 2022

موویزفا ~ انیمیشن ~ دانلود سریال من گروت هستم I Am Groot 2022

نظرات کاربران