دانلود سریال عقرب عاشق

دانلود سریال عقرب عاشق

نام : عقرب عاشق [ خرید و دانلود قانونی ]

ژانر :  -  - 

کیفیت :  -  -  -  - 

زبان :

سال ساخت :

کشور :

کارگردان :

نویسندگان : ،

تهیه کنندگان :

مناسب برای : 13+

بازیگران : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

خلاصه داستان: بهداد می میرد. او را در سردخانه می گذارند. همه چیز برای او و اطرافیانش تمام می شود. زمانی بعد او سر حال و سر زنده در خیابان های تهران به دنبال خون می گردد، خونی برای عقرب …

معرفی و بررسی سریال عقرب عاشق

سریال عقرب عاشق ساخته سال ۱۴۰۱ در کشور ایران به کارگردانی حسین سهیلی زاده است، سهیلی زاده تصمیم دارد بار دیگر هم با یک سریال ملودارم وارد شبکه نمایش خانگی شود، این کارگردان پرکار و البته با تجربه قرار است با سریال عقرب عاشق سومین تجربه کارگردانی خود در شبکه نمایش خانگی را سپری کند او تا قبل از این سریال های مانکن و ملکه گدایان را برای شبکه نمایش خانگی تولید نمود و هرکدام در جذب مخاطب خود به خوبی موفق بوده و توانستند عملکرد خوبی را از خود نشان دهند، اگر بخواهیم نگاهی به کارنامه کاری سهیلی زاده بندازیم در می یابیم که آن دسته کار های هنری سهیلی زاده مربوط به تلویزیون می باشد از معروف ترین سریال هایی ساخته سهیلی زاده در تلویزیون میشود به فاصله، دلنوازان و آواری باران اشاره کرد که هنوز هم هر از گاهی با توجه به وجود محبوبیت بیشمار این سریال ها در نزد تماشاگران تلویزیون ملی ایران اقدام به پخش آن از شبکه های گوناگون پخش می شود.
از نکات قابل توجه در مورد سهیلی زاده میتوان به عدم تمایل این کارگردان به ساخت فیلم های سینمایی اشاره کرد، او در کارنامه کاری خود بیشتر از ۳۰ سریال را تا اکنون کارگردانی کرده است ولی حتی ۱ فیلم سینمایی در کارنامه کاری ایشان دیده نمی شود که در نوع خود جالب می باشد و او از آغاز کار خود ترجیح داده که هنر خود را در ساخت سریال به تماشاگرانش عرضه کند. سریال ایرانی عقرب عاشق که جدیدترین ساخته سهیلی زاده است هنوز مراحل فیلمبرداری خود در شهر تهران را سپری میکند و یک داستان تخیلی و درام را قرار است به تصویر بکشد چیزی که تا اکنون این کارگردان تا به اینجا انجام نداده و گویا اولین تجربه کاری او در ژانر علمی تخیلی می باشد، البته سهیلی زاده در یک ژانر مهارت خاصی دارد و آن هم ژانر عاشقانه است تمام سریال های عاشقانه او توانسته در دل بینندگان ایرانی جای بگیرد و این نشان از تجربه او در این ژانر دارد حال این کارگردان به سراغ یک سبک جدید همراه با درام رفته است که در نوع خود قابل توجه می باشد.
محسن چاووشی که این روزها خواننده شماره یک تیتراژ های سینما، تلویزیون و شبکه نمایش خانگی لقب گرفته است او که به تازگی تیتراژ سریال خسوف در شبکه نمایش خانگی را خوانندگی کرده بوده است حال بعد از یک وقفه یک ماهه باز هم قرار است که تیراژ سریال جدید عقرب عاشق به کارگردانی حسین سیهلی زاده خوانندگی کند، البته این تیتراژ با یک موزیک ویدئو جدید قبل از ارائه سریال منتشر گردید و با توجه به اینکه مراحل فیلمبرداری سریال هنوز به اتمام نرسیده است تیم سازنده سریال عقرب عاشق تصمیم گرفتند تیراژ سریال را زودتر از خود سریال عرضه نمایند.
سریال عقرب عاشق به تهیه کنندگی رضا محقق و کارگردانی سهیلی زاده که قرار است به زودی در آخرای تابستان ۱۴۰۱ وارد شبکه نمایش خانگی شود این روزها در حال فیلمبرداری آخرین سکانس های خود می باشد، بازیگر نقش اول سریال عقرب عاشق سهیلی زاده را محمدرضا فروتن بازی می کند ،این دومین همکاری این دو هنرمند در شبکه نمایش خانگی با یکدیگر می باشد تا قبل از این محمدرضا فروتن نیز در سریال مانکن با سهیلی زاده همکاری داشت که توانست موفقیت های خوبی را در شبکه نمایش خانگی به دست آورد و سهیلی زاده تصمیم گرفت یکبار دیگر با توجه به موفقیت سریال مانکن از سوپر استار دهه ۸۰ سینمای ایران در سریال جدید خود استفاده نماید. فروتن با بازی در سریال عقرب عاشق سومین تجربه همکاری خود با سهیلی زاده را رقم خواهد.

معرفی بازیگران و نقشهای سریال عقرب عاشق

محمد رضا فروتن، آرمان درویش، ساقی حاجی پور، شقایق فراهانی، سیاوش خیرابی، متین ستوده، رضا بهبودی، شیدا یوسفی، رویا جاویدنیا، سمیرا حسینی، رضا فیاضی، مهران رنج‌بر، رضا پژوهی، خاطره جهانگیری، پارسا صحرایی، هادی الیاس، هدایت الله سجادی و با حضور آتنه فقیه نصیری و حسین پاکد

تصاویر سریال عقرب عاشق

تریلر سریال عقرب عاشق

موویزفا ~ سریال ایرانی ~ دانلود سریال عقرب عاشق

پست های مرتبط

نظرات کاربران