دانلود فیلم رستگاری در شاوشنک The Shawshank Redemption 1994

دانلود فیلم رستگاری در شاوشنک The Shawshank Redemption 1994

نام : The Shawshank Redemption 1994 [ سانسور شده ] [ خرید و دانلود قانونی ]

ژانر :

کیفیت :  -  -  - 

زبان :

سال ساخت :

کشور :

زمان فیلم : 139 دقیقه

کارگردان :

نویسندگان : ،

مناسب برای : 14+ (با نظارت والدین)

بازیگران : ، ، ، ،

خلاصه داستان: اندی دافرنس و رد دو زندانی هستند که سال‌ های طولانی را در کنار یکدیگر در زندان سپری کرده‌ اند، اکنون به نزدیک‌ ترین دوستان هم تبدیل شده‌ اند و سرنوشتی مشترک انتظار آنها را می‌کشد و ...

معرفی و بررسی فیلم رستگاری در شاوشنک The Shawshank Redemption 1994

فیلم رستگاری در شاوشنک فیلمی آمریکایی در ژانر درام به نویسندگی و کارگردانی فرانک دارابونت و بر اساس داستانی کوتاه ریتا هیورث و رستگاری در شاوشنک ۱۹۸۲ نوشته استیون کینگ است که در سال ۱۹۹۴ منتشر شد.
فرانک دارابونت در سال ۱۹۸۷ حق انتشار داستان استیون کینگ را خریداری کرد اما توسعه فیلم را تا پنج سال بعد شروع نکرد. او فیلمنامه را در یک دوره هشت هفته‌ ای نوشت. او دو هفته بعد از ارسال فیلمنامه به کسل راک انترتینمنت، مبلغ ۲۵ میلیون دلاری برای ساخت رستگاری در شاوشنک را تهیه کرد و مراحل قبل از تولید آن در ژانویه ۱۹۹۳ آغاز شد. فیلمبرداری اصلی از ژوئن تا اوت ۱۹۹۳ تقریباً به‌ صورت کامل در منسفیلد، اوهایو انجام شد و فضای زندان فیلم در اوهایو استیت فیلمبرداری شد. اگرچه فضای داستانی در ایالات مین واقع شده‌ است، اما خود فیلم در ایالت اوهایو فیلمبرداری شد. این پروژه بسیاری از ستاره‌ های آن زمان از جمله تام هنکس، تام کروز و کوین کاستنر را برای ایفای نقش اندی به خود جلب کرده بود. توماس نیومن وظیفه ساخت موسیقی فیلم را بر عهده داشت.

معرفی بازیگران و نقشهای فیلم The Shawshank Redemption 1994

بازیگرانی چون مورگان فریمن، تیم رابینز، باب گانتن، کلنسی براون، گیل بیلوز، ویلیام سدلر و جیمز ویتمور در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

تصاویر فیلم رستگاری در شاوشنک The Shawshank Redemption

تریلر فیلم رستگاری در شاوشنک The Shawshank Redemption 1994

موویزفا ~ فیلم خارجی ~ دانلود فیلم رستگاری در شاوشنک The Shawshank Redemption 1994

لینک های زبان اصلی

حجم مصرفی نیم بها

پست های مرتبط

نظرات کاربران