دانلود فیلم رفتگان The Departed 2006

دانلود فیلم رفتگان The Departed 2006

نام : The Departed 2006 [ سانسور شده ] [ خرید و دانلود قانونی ]

ژانر :  - 

کیفیت :  -  -  - 

زبان :

سال ساخت :

کشور :

زمان فیلم : 182 دقیقه

کارگردان :

نویسندگان : ،

تهیه کنندگان : ، ،

مناسب برای : 17+

بازیگران : ، ، ، ، ، ، ،

خلاصه داستان: یک پلیس مخفی در یک گروه تبهکاری و یک جاسوس از همان گروه در بین پلیس ها است که تلاش می کنند تا یکدیگر را شناسایی کنند در حالی که پلیس به شدت با این گروه تبهکاری در جنگ است ...

معرفی و بررسی فیلم رفتگان The Departed 2006

فیلم سینمایی رفتگان به کارگردانی مارتین اسکورسیزی در سال ۲۰۰۶ ساخته شده است. این فیلم ساخته شده در کشور آمریکا و در ژانر جنایی و درام می‌ باشد.
فیلم سینمایی رفتگان یک فیلم جنایی به کارگردانی مارتین اسکورسیزی و با بازی لئوناردو دی‌کاپریو، مت دیمون، مارک والبرگ و جک نیکلسون است که برنده ۴ جایزه جشنواره اسکار بهترین فیلم سال ۲۰۰۶ از هفتاد و نهمین دوره جوایز جشنواره اسکار شده‌ است بهترین کارگردانی، بهترین فیلم، بهترین تدوین شونمیکر و بهترین فیلمنامه اقتباسی ویلیام موناهان. به علاوه مارک والبرگ نیز کاندید بهترین بازیگر نقش مکمل مرد بود.
فیلمنامه بیست و نهمین فیلم اسکورسیزی طبق فیلم اعمال شیطانی ساخته هنگ کنگ ساخته اندرو لائو و سو فای ماک تنظیم شده‌ است که ۴ سال قبل از آن ساخته شده بود. نویسنده فیلم رفتگان، ویلیام موناهان است که نوشته او اقتباسی است از فیلمنامه فیلم اعمال شیطانی نوشته فلیکس چونگ و سو فای ماک می‌ باشد.
فروش این فیلم در اولین آخر هفته‌ ای که فیلم در آمریکا به اکران درآمد بیشتر از ۲۷ میلیون دلار شد و تنها فیلم اسکورسیزی بود که در هفته اول اکران در رده اول فیلم‌ های روز قرار گرفت و در حالی که ۹۰ میلیون دلار مبلغ آن بود در نهایت در نمایش سینمایی‌ خود به فروشی معادل ۲۹۰ میلیون دلار دست یافت.

معرفی بازیگران و نقشهای The Departed 2006

در این فیلم لئوناردو دیکاپریو، مت دیمون، جک نیکلسون، مارک والبرگ، مارتین شین، ری وینستون، ورا فارمیگا و الک بالدوین به هنرمندی پرداخته‌ اند.

تصاویر فیلم رفتگان The Departed

تریلر فیلم رفتگان The Departed 2006

موویزفا ~ فیلم خارجی ~ دانلود فیلم رفتگان The Departed 2006

لینک های زبان اصلی

حجم مصرفی نیم بها

پست های مرتبط

نظرات کاربران