دانلود فیلم ملاقات خصوصی

دانلود فیلم ملاقات خصوصی

نام : ملاقات خصوصی [ خرید و دانلود قانونی ]

ژانر :

کیفیت :  -  -  -  - 

زبان :

سال ساخت :

کشور :

کارگردان :

نویسندگان : ،

تهیه کنندگان :

مناسب برای : 13+

بازیگران : ، ، ، ، ، ، ، ،

خلاصه داستان: پروانه در محله‌ ای در اطراف تهران صاحب یک عطاری است و خانواده‌ ای کم درآمد دارد. پدرش در زندان است و بخاطر دزدی از همسایه به زندان افتاده و برادرش ایمان نیز بخاطر همدستی با پدرش تحت تعقیب است. فرهاد که هم‌ بندی پدر او است با پروانه برای کارهای پدرش هر از گاهی در ارتباط است اما .....

معرفی و بررسی فیلم ملاقات خصوصی

فیلم ملاقات خصوصی فیلمی به تهیه‌ کنندگی امیر بنان، نویسندگی امید شمس، بهمن ارک و علی سرآهنگ و کارگردانی امید شمس ساخته شده در سال ۱۴۰۰ است. این فیلم برای نخستین بار در قسمت سودای سیمرغ چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر به اکرام درآمد.
فیلم ملاقات خصوصی تا آخرین روز چهلمین جشنواره فیلم فجر صدر نشین آرای مردمی بود اما در روز آخر جشنواره برای اولین بار این جایزه حذف شد.
امیر بنان تهیه‌ کننده فیلم در اعتراض به حذف سیمرغ مردمی، از قرار گرفتن فیلم در لیست کاندیداها و جوایز جلوگیری کرد.
ایمان شمس برادر کارگردان فیلم امید شمس است او به عنوان بازیگر در ملاقات خصوصی به نوعی نقش خودش را در فیلم ایفا می‌کند او که در مسابقه قویترین مردان ایران جز جوانترین شرکت کننده‌ ها و مقام آوران این رشته بود در نشست خبری چهلمین جشنواره فیلم فجر گفت پس از این که صدا سیما پخش قویترین مردان ایران را متوقف کرد من انگیزه‌های خودم را در زندگی از دست داده بودم و زندگیم به خلاف کشیده بود.
فیلم ملاقات خصوصی به عنوان فیلم دوم منتقدان و نویسندگان ماهنامه سینمایی فیلم برگزید شد.
فیلم ملاقات خصوصی به همراه نگهبان شب عنوان فیلم برگزیده منتقدان و نویسنگان ماهنامه سینمایی فیلم امروز انتخاب شده‌ است.
فیلم ملاقات خصوصی بهترین فیلم چهلمین دوره جشنواره فیلم فجر از نگاه کاربران سینما تیکت و بهترین فیلم از نگاه کاربران سلام سینما را از آن خود کرد.
فیلم ملاقات خصوصی همچنین بهترین فیلم از نگاه منتقدان و نویسندگان مجله سینمایی برش‌های کوتاه شد.
فیلم ملاقات خصوصی همچنین توانست در رشته‌ های بهترین فیلم، بهترین فیلمنامه، بهترین کارگردانی و بهترین بازیگر نقش اصلی زن پریناز ایزدیار، بالاترین امتیاز را از سایت جامع منتقدان فارسی‌زبان، به دست آورد.

معرفی بازیگران و نقشهای فیلم ملاقات خصوصی

پریناز ایزدیار . هوتن شکیبا . رویا تیموریان . ریما رامین فر . سیاوش چراغی پور . نادر فلاح . جواد قامتی . ایمان شمس . امیر حسین بیات

تصاویر فیلم ملاقات خصوصی

تریلر فیلم ملاقات خصوصی

موویزفا ~ فیلم ایرانی ~ دانلود فیلم ملاقات خصوصی

پست های مرتبط

نظرات کاربران