دانلود فیلم آرتور شاه King Arthur 2004

دانلود فیلم آرتور شاه King Arthur 2004

نام : King Arthur 2004 [ سانسور شده ] [ دوبله فارسی ] [ خرید و دانلود قانونی ]

ژانر :  -  -  -  - 

کیفیت :  - 

زبان :

سال ساخت :

کشور :  - 

زمان فیلم : 117 دقیقه

کارگردان :

نویسندگان :

تهیه کنندگان :

مناسب برای : 14+ (با نظارت والدین)

بازیگران : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

خلاصه داستان: در سال 400 میلادی، امپراطوری روم، قلمرو خود را تا بریتانیا گسترش می دهد و مهارت های رزمی قبایل جنگجوی اروپایی، آنها را تحت تاثیر قرار می دهد. رومیان از کشتار مردم این قبایل صرف نظر می کنند، به شرطی که پسرهایشان به مدت پانزده سال، به عنوان سواره نظام در ارتش امپراطوری روم خدمت کنند و...

معرفی و بررسی فیلم آرتور شاه King Arthur 2004

فیلم آرتورشاه، فیلمی اکشن، ماجراجویی، درام، تاریخی و جنگی، ساخته شده در سال ۲۰۰۴ در کشورهای آمریکا، انگلستان و ایرلند به کارگردانی آنتوان فوکوآ است. نویسندگی فیلم آرتورشاه توسط دیوید فرانزونی انجام شده است.
فیلم آرتورشاه به وسیله استودیو سینمایی والت دیزنی به اکران عمومی درآمد و در جشنواره های گوناگون افتخارات زیادی را بدست آورد که در بین آنها می توان به کاندید دریافت یک جایزه جشنواره ساترن و یک جایزه جشنواره امپایر اشاره کرد.
این فیلم با واکنش‌ های متفاوتی رو به‌ رو شد. تولیدکنندگان این فیلم، آن را اقتباسی از تاریخ و وقابع حقیقی دانسته‌ اند و به حقیقی بودن رویدادهای نمایش داده شده در فیلم تاکید دارند، اما این مورد چالش قرار گرفته است. این فیلم در انگلستان، ایرلند و ولز مورد انتقاد شدید قرار گرفته و ادعای رومی بودن آرتور، که در فیلم به نمایش درآمده، مورد انتقاد قرار گرفته است.

معرفی بازیگران و نقشهای فیلم King Arthur 2004

بازیگرانی چون کلایو اوون، استیون دیلین، کایرا نایتلی، یوان گریفید، مدس میکلسن، جوئل اجرتون، هیو دنسی و ری وینستون در فیلم آرتورشاه به ایفای نقش پرداخته ‌اند.

تصاویر فیلم آرتور شاه ۲۰۰۴

تریلر فیلم آرتور شاه King Arthur 2004

موویزفا ~ فیلم خارجی ~ دانلود فیلم آرتور شاه King Arthur 2004

لینک های دانلود نسخه دوبله فارسی

حجم مصرفی نیم بها

پست های مرتبط

نظرات کاربران